Wybór pluszaka dla psa.

Zabawa z psem jest niezwykłą szansą, by spożytkować wigor swojego pupila, jednocześnie budować zaufanie. Regularne psoty wpływają korzystnie na witalność psa, oraz dają uciechę właścicielowi. Zabawy warto jest urozmaicać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się dużo różnorodnych typów zabawek dla psów, jednak jak dobrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, dopasowanych do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów mogą być z szeregu tworzyw, istnieją piłki z gumy, z materiału lub z plastiku. Przy wyborze piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów są stałe, jednak trzeba myśleć o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest za mała. Decydując się na nową zabawkę myślmy o bezpieczeństwie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo ważne, jeśli jesteśmy opiekunami niewielkich odmian psów, takich jak pudle lub yorki, którym wybieramy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy pobawić się z pupilem na łonie natury wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć psa, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pupil może rozpędzenia się. Jeśli podopieczny umie aportować, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o pasującej średnicy, aby psu wygodnie można było trzymać przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, gdyż występuje możliwość niezamierzonego uderzenia psa zabawką w czasie zabawy, dlatego w celu uniknięcie nieprzyjemnych wypadków szukajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee może być ciekawą postacią aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

sklep zoologiczny online

Patrycja Michalska