Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla czworonogów. Zgodnie z pragnieniami konsumentów w ich ofercie można zlokalizować karmy dla dużych czworonogów, a dodatkowo i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi więc to szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki żywieniowe szczeniąt i czworonogów dorosłych znacząco się różni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które makroskładniki odżywcze uzupełnia? W owym tekście postaramy się odpowiedzieć na bieżące zagadnienia i dodatkowo przedstawić ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zbudowała dwa modele żywności: karmy suche i także karmy mokre. Jeśli chodzi o te kluczowe w kolekcji marki znajdziemy 4 warianty karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych odmian psów oraz 3 warianty żywności dedykowane dla czworonogów odmian małych dużych oraz średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została opracowana przez zbiór kompetentnych specjalistów z myślą o tym, aby zapewnić szczeniętom najlepszy wzrost. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięsko z kurczaka plus ryż, które są świetne dla wrażliwych żołądków młodych czworonogów. Ponadto karmy Pedigree junior uzupełniona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest niezbędna szczeniętom w okresie obfitego przyrostu. Oprócz atutów odżywczych należałoby zarówno wspomnieć o walorach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi z ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Obejmuje zboża, znaczną ilość mięsiwa (26%), oleje oraz tłuszcze plus substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Karmienie psów najlepszymi karmami sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma oferuje też mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli zarówno pokarm Pedigree w puszce bądź w saszetce) posiada pachnące mięsne kąski skąpane w galaretce, która wspiera wchłanianie elementów odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temuż karma jest nie zaledwie wyśmienita, ale też odżywcza i lekka. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze winne za dobre i także zdrowe kości (inaczej wapń i fosfor), wzmacniające odporność (witamina E i minerały) plus wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki wykorzystaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Wnioskując oferta marki Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest dość duża, możemy w niej znaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Ponadto są to karmy przygotowane przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle modyfikuje swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu własnym i specjalistów z jakimi kooperuje. Dzięki temuż są więc to karmy bezbłędnie dopasowane do potrzeb dynamicznie rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na walory odżywcze, jak dodatkowo smakowe.

Patrycja Michalska