Troszczymy się o zdrówko psów z marką Purina
Purina to zatem wiodąca firma w specjalności producentów żywności dla zwierząt. Marka od przeszło osiemdziesięciu lat przeprowadza badania nad poprawieniem jakości i dodatkowo adaptowaniem jedzenia do specjalnych potrzeb stworzeń, w współzależności od fazy ich rozrostu, stanu zdrowia, trybu życia. Purina nie tylko dotrzymuje normy w zakresie żywienia psów domowych, tymczasem stara się je przekraczać.
Purina przekazuje ogromny asortyment karm dla piesków, których formuły zostały stworzone przez specjalistów. Są to wówczas karmy posiadające komplet składników odżywczych we dobrych proporcjach, dające psiakom oszczędzić zdrowie i także doskonałą formę na długo.
Mocno popularną grupą wyrobów Purina dla szczeniaków jest Purina Pro Plan. Powstała w rezultacie wielu lat badań nad karmieniem psów, prowadzonych przez dietetyków i dodatkowo lekarzy weterynarii. Najnowocześniejsze, szczególnie zaawansowane oraz skuteczne zestawienie składników odżywczych to Purina Pro Plan z formułą Optinutrition. Purina Pro Plan z Optinutrition wkomponowuje się do potrzeb danego psa. Z Purina zawsze, niezależnie od formy, w której odnajdzie się psiak, egzystuje wyjście żywieniowe dostosowane do jego zdrowotnych potrzeb. Linia produktów Purina Pro Plan posiada niezłą karmę dla psów małych, dojrzałych oraz starszych, ras malutkich, średnich i dodatkowo dużych, i z pewnymi dolegliwościami.
Niesamowicie znaczący dla dalszego postępu oraz zdrowia szczeniaka staje się pierwszy rok jego życia. W owym momencie szczenię pragnie specyficznego jedzenia, o podwyższonej dawce niektórych elementów, szczególnie białka, aby w trakcie rozwoju budowały się mocne mięśnie, silne kości i dodatkowo zęby. Pies chce także stymulacji systemu immunologicznego. Celowo dla młodych szczeniaków rozmaitych ras oraz wielkości przygotowano żywność Purina Pro Plan z specyfikacją Optistart.
Produkty Purina dla szczeniąt z formułą Optistart to wówczas: Purina Pro Plan Large Athletic Puppy, Purina Pro Plan Large Robust, Purina Pro Plan Medium Puppy, Purina Pro Plan Puppy Small & Mini.
Żywności pozwalające dorosłym szczeniakom oszczędzić jak najdłużej zdrówko i dodatkowo skuteczną formę to zatem Purina Pro Plan z formułą Optihealth. Dla wszelkiego małego psa znajdziemy adekwatną karmę Purina, w zależności od jego odmiany, wielkości, trybu życia. Są to wówczas między innymi produkty: Purina Pro Plan Medium Adult z formułą Optibalance i dodatkowo Purina Pro Plan Small & Mini Adult – suche karmy liczne w kurczaka, rozdzielone ze względu na wielkość dużego psa.
Purina Pro Plan posiada w ofercie dodatkowo karmy dla piesków powyżej siódmego roku życia. W niniejszym wieku pojawiają się pierwotne znaki powiązane ze starzeniem się: problemy trawienne, sztywność stawów, zaniżona sprawność intelektualna. Przynosząc czworonogowi żywność Purina Pro Plan Medium & Large Adult 7+ z formułą Opitage, rozwijamy jego ogólny stan zdrowia oraz jakość życia.
Purina utworzyła zarówno karmy zezwalające na szybszy powrót do zdrowia oraz złagodzenie symptomów choroby. Stanowią więc to: Purina Pro Plan z formułą Optiderma na problemy skórne, Purina Pro Plan z formułą Optiweight dla czworonogów z nadwagą, Purina Pro Plan z formułą Optidigest dla przewrażliwionych żołądków.
Należałoby zabiegać o zdrowie i odpowiednie samopoczucie czworonożnych przyjaciół z żywnością Purina.

żwirek roślinny dla kota

Karmy Brit Care dla kotów
Karmy Brit to produkt czeskiej marki interesującej się wytwarzaniem oraz sprzedawaniem karm dla stworzeń domowych m.in. czworonogów oraz kotów. Niestety, nie jest to wyrób na tyle powszechny jak karmy firmy Whiskas czy Pedigree ale warty uwagi bo wykonany przez grupę doświadczonych ekspertów na podstawie przetestowanych formuł. W niniejszym wpisie przedstawimy propozycję marki Brit dedykowaną dla posiadaczy kotów.
W kolekcji marki odkryjemy aż 11 przeróżnych produktów przeznaczonych dla pupilów z których którykolwiek gospodarz może odszukać cokolwiek pasującego do jego kota:
1. Karma Brit Care dla kotów dużych (z ryżem),
2. Karma Brit Care dla kotów dorosłych po sterylizacji/kastracji (kurczak z ryżem),
3. Karma Brit Care dla kotów dużych będących często w domku (kurczak z ryżem),
4. Karma Brit Care dla kotków dorosłych dużych ras (kaczka z kurczakiem),
5. Karma Brit Care dla kotków dojrzałych wychodzących na polu (dziczyzna z ryżem),
6. Karmy Brit Care dla kotów dorosłych pragnących specjalnej pielęgnacji sierści (łosoś z ryżem),
7. Pokarm Brit Care dla kotów dojrzałych borykających się z nadwagą (indyk z ryżem),
8. Karma Brit Care dla kotów dorosłych z łagodnym przewodem pokarmowym (jagnięcina z łososiem),
9. Karma Brit Care dla kotów dorosłych o wybrednych podniebieniach (kaczka z łososiem),
10. Karma Brit Care dla kociąt (kurczak z ryżem),
11. Karma Brit Care dla starych kotków (kurczak z ryżem).
Którakolwiek z wyżej przytoczonych karm jest hipoalergiczna czyli pozbawiona produktów po których regularnie są alergie żywieniowe takich jak: wieprzowina, pszenica, kukurydza, soja lub wołowina. I wszelka karma Brit została wytworzona bez dodatku czynników szkodzących zwierzętom takich jak syntetycznych barwników lub konserwantów. Zgodnie z polityką marki, jaka stawia zadowolenie i zdrowie stworzeń domowych na głównym miejscu, potrafimy spodziewać się żywności wysokiej klasy wykonanej ze sprawdzonych wyrobów adekwatnie dostosowanych do potrzeb konkretnego zwierzęcia. Więc karmy dla kotów po sterylizacji posiada olejek z rokitnika, który wspiera niezakłóconą pracę nerek, a karma dla kotów z nadwagą błonnik i także L-karnitynę wspierające odchudzanie. Dla posiadaczy kotków, których sierść wymaga specjalnej pielęgnacji marka stworzyła żywność wzbogaconą o olejek z nagietka oraz cynk i biotynę, które posiadają dobry wpływ na obraz sierści oraz skóry kotków.
Reasumując warto przyjrzeć się bliżej firmie Brit i dodatkowo towarom dla kotów, jakie oferuje. Karmy Brit są więc to produkty doskonałej klasy przygotowane przez wykształconych zawodowców z wiedzą o różnych kotach. Każdy gospodarz futrzastego kota znajdzie tutaj coś co sprosta oczekiwaniom jego i jego kotka. Ponadto może mieć gwarancję, iż biorąc karmę Brit kupuje produkt odpowiedni dla własnego kotka, wyprodukowany ze przetestowanych elementów wolny od dodatku syntetycznych substancji zaś dostarczający zestaw potrzebnych elementów odżywczych (takich jak witaminy oraz minerały) koniecznych do racjonalnego funkcjonowania każdego kota.

https://www.krakvet.pl/tolsa-sanicat-value-zwirek-dla-kota-mineralny-pg-17643.html żwirek mineralny dla kota

Karma Brit Care dla kota
Karma Brit to towar czeskiej firmy zajmującej się wytwarzaniem i sprzedażą karm dla zwierząt domowych m.in. psiaków i kotków. Nie jest to towar faktycznie powszechny jak karmy marki Whiskas albo Pedigree lecz warty uwagi gdyż wyprodukowany przez ekipę doświadczonych specjalistów na podstawie skontrolowanych receptur. W tymże materiale przedstawimy propozycję marki Brit poświęconą dla posiadaczy kotków.
W ofercie marki odnajdziemy aż 11 różnorodnych materiałów danych dla kotków z których którykolwiek właściciel potrafi odszukać cokolwiek pasującego do jego podopiecznego:
1. Karmy Brit Care dla kotków dorosłych (z ryżem),
2. Karmy Brit Care dla kotów dużych po sterylizacji/kastracji (kurczak z ryżem),
3. Karma Brit Care dla kotów dużych przebywających zwykle w budynku (kurczak z ryżem),
4. Pokarm Brit Care dla kotów dorosłych dużych odmian (kaczka z kurczakiem),
5. Karma Brit Care dla kotów dojrzałych wychodzących na zewnątrz (dziczyzna z ryżem),
6. Karmy Brit Care dla kotków dojrzałych wymagających wyjątkowej pielęgnacji sierści (łosoś z ryżem),
7. Karma Brit Care dla kotów dojrzałych borykających się z nadwagą (indyk z ryżem),
8. Karma Brit Care dla kotów dojrzałych z czułym przewodem pokarmowym (jagnięcina z łososiem),
9. Karmy Brit Care dla kotków dorosłych o wybrednych podniebieniach (kaczka z łososiem),
10. Karma Brit Care dla kociąt (kurczak z ryżem),
11. Karmy Brit Care dla starych kotów (kurczak z ryżem).
Jakakolwiek z wyżej wypunktowanych karm jest hipoalergiczna inaczej pozbawiona produktów po jakich regularnie powstają alergie pokarmowe takich jak: wieprzowina, pszenica, kukurydza, soja lub wołowina. I wszelka karma Brit została przygotowana wolna od dodatku składników szkodzących psiskom takich jak chemicznych pigmentów czy konserwantów. Solidarnie z koncepcją firmy, jaka stawia szczęście i dodatkowo zdrowie stworzeń domowych na pierwszym miejscu, możemy spodziewać się żywności wysokiej jakości zrobionej ze sprawdzonych produktów odpowiednio dobranych do potrzeb tego stworzenia. Więc karma dla kotków po sterylizacji zawiera ekstrakt z rokitnika, który wspiera harmonijną pracę nerek, a karma dla kotów z otyłością błonnik i także L-karnitynę wspierające odchudzanie. Dla właścicieli kotków, których sierść potrzebuje wyjątkowej opieki firma przyrządziła karmę ubogaconą o ekstrakt z nagietka i cynk plus biotynę, które posiadają korzystny wpływ na stan sierści i także skóry kotów.
Podsumowując należałoby przyjrzeć się bliżej firmie Brit oraz towarom dla kotków, które oferuje. Karmy Brit są więc to wyroby znakomitej jakości przygotowane przez wykształconych zawodowców z wiedzą o różnych kotkach. Każdy właściciel futrzastego kota znajdzie tu coś co dorówna oczekiwaniom jego i także jego kota. Ponadto może mieć pewność, iż wybierając karmę Brit dobiera towar bezpieczny dla swojego kotka, wyprodukowany ze przetestowanych składników wolny od dodatku chemicznych substancji zaś dający komplet niezbędnych elementów odżywczych (takich jak witaminy i minerały) potrzebnych do właściwego funkcjonowania każdego pupila.

Patrycja Michalska