Miłośnicy zwierząt wiedzą, że każdy pupil zasługuje na miłość i opiekę na najwyższym poziomie. Jeden z podstawowych sposobów,
na okazanie mu uczucia to podawanie odpowiedniej karmy, która zaspokaja potrzeby żywieniowe i działa prozdrowotnie.
Wybierając produkty marki Purina, zyskujemy pewność, że każdy kęs to balans między wartością odżywczą, a doskonałym smakiem. Wyspecjalizowana kadra dba o najwyższą jakość każdego dania, a proces tworzenia posiłków jest kontrolowany na wszystkich etapach: od doboru składników, aż po pakowanie gotowej karmy. Purina dąży do opracowania nowoczesnych rozwiązań, tak by każdy zwierzak mógł cieszyć się doskonałej jakości posiłkiem.

Karma pełna miłości

Marka Purina już 80 lat rozwija swoją filozofię żywienia zwierząt, a zespół ponad 400 naukowców czuwa, by nowe sposoby tworzenia posiłków pomagały zachować naturalny smak i aromat.
Firma wierzy, że odpowiednio dobrany jadłospis pomaga zachować witalność i dobre samopoczucie oraz wpływa na zadowolenie zwierzaka.

Jakie są główne zasady działania marki? Przede wszystkim Purina opiera swoje dania na wysokiej klasy produktach, które spełniają rygorystyczne normy, podobnie jak w przypadku pożywienia dla ludzi. Każda karma to pyszne danie, kompletne i zbilansowane pod względem zawartości składników odżywczych. Wszystkie produkty spełniają surowe standardy europejskie (FEDIAF), które stanowią gwarancję jakości i bezpieczeństwa, nawet w przypadku juniorów.
Można śmiało powiedzieć, że produkty Purina nie tylko spełniają obowiązujące normy, ale znacznie je przekraczają i są propozycją jakości premium.

karma purina dla kotów

Staranny dobór składników

Firma wspiera właścicieli zwierząt, którzy traktują swoich pupili,
jak wiernych towarzyszy i przyjaciół. Purina rozumie, że podawane zwierzętom domowym posiłki mają nie tylko zaspokajać potrzeby energetyczne, ale też sprawiać radość. Dlatego marka dba o najdrobniejsze szczegóły: pyszny smak, naturalną kompozycję bez barwników, chrupiącą skórkę suchej karmy i niepowtarzalny aromat mokrych dań.

Firma opiera swoje kompozycje na licznych badaniach, które wskazują kierunek rozwoju. Pyszne dania mają wspierać cały organizm. Jest to możliwe dzięki dokonałym kompozycjom, w których składniki wzmacniają nawzajem swoje działanie i wykazują właściwości prozdrowotne. Żaden element posiłku nie znajduje się w nim przypadkowo. To dbałość o szczegóły i nieustanny rozwój pomaga łączyć składniki tak, by karma Purina była najczęściej wybieraną marką.

Sekret jakości

Co sprawia, że posiłki tworzone przez markę Purina, cieszą się tak wielką popularnością? Po pierwsze, każde danie oparte jest na składnikach pochodzących z przebadanych, ekologicznych źródeł. Nie stosuje się wątpliwej jakości produktów odzwierzęcych, a zawartość świeżego mięsa jest bardzo wysoka i to w każdej poszczególnej karmie. Po drugie, firma wychodzi naprzeciw potrzebom naszych zwierzaków i tworzy formuły dedykowane poszczególnym rasom i grupom wiekowym. Taki podział ułatwia nam dobranie karmy oraz sprawia, że do organizmu naszego pupila trafiają wszystkie potrzebne składniki. Jednak co najważniejsze, Purina cały czas się rozwija i tworzy nowe, ulepszone propozycje, a każda z nich bazuje na miłości i trosce o zwierzęta. Który smak karmy Ty wybierzesz dla swojego pupila?

Oprócz karmy Purina, polecamy także markę Opti Blue

Patrycja Michalska