karnozyna

Karnozyna - przegląd

W latach 90. ubiegłego wieku donosiliśmy o wynikach badań eksperymentalnych, w których była dodawana do diety w celu przedłużenia życia. Od tego czasu ogromna liczba opublikowanych badań naukowych czytaj więcej »

Taśmy z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem - zastosowanie

Jak wykorzystać taśmę z nadrukiem? mogą być efektywnym sposobem na tanią i skuteczną reklamę. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowych firm, jak również dla tych, które mają stabilną pozycję czytaj więcej »

obraz malowany farbami

Obraz malowany farbami jako przykuwająca wzrok ozdoba wnętrza

Czasami wystarczy niewiele by całkowicie odmienić wnętrze mieszkania i może to być zaledwie mały element dekoracji, zamiast inwestycja w remont generalny całej jego powierzchni. Jeżeli twoje mieszka czytaj więcej »

projektanci wnętrz

Harmonia w pomieszczeniu

Architektura stawia przed nami współcześnie bardzo duże wyzwania. Nie chodzi tylko i wyłącznie o cały nasz budynek, chociaż to jest istotne, gdy np. chcemy dokończyć naszą inwestycję budowlaną. Czas czytaj więcej »

 

Karnozyna - przegląd

karnozynaW latach 90. ubiegłego wieku donosiliśmy o wynikach badań eksperymentalnych, w których była dodawana do diety w celu przedłużenia życia.Od tego czasu ogromna liczba opublikowanych badań naukowych potwierdziła wiele korzystnych efektów karnozyny, w tym ochronę komórek mózgowych przed toksycznymi reakcjami jonów metali, które prowadzą do demencji.Karnozyna jest związkiem aminokwasowym występ...